Kaupade valimine

Valides vasakust menüüst soovitud tootegrupi, kuvatakse vastava alagrupi toodete täielik nimekiri.

Kaupade lisamine ostukorvi

Kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage ostukorvi ikooni, mis asub iga toote juures.
Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides menüükirjel “ostukorv”, mis asub paremal ülaosas.
Kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote ees oleval ristikesel. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate kauba poest uuesti valima.
Ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “Vormista tellimus”.

Tellimuse saatmine

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “Vormista tellimus” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “Saada tellimus”.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumiseks tuleb maksmise lehel valida sobiv maksemeetod. Tellimuse kinnitus ja arve laekuvad Teie sisestatud e-posti aadressile.
Kõik www.ratsep.eu kodulehel esitatud toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul, kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri.

Tellimuse täitmine

E-poes tehtud tellimusele lisandub kohaletoimetamistasu.
Peale tellimuse eest maksmist saadetakse kaup järgmisel tööpäeval teele SmartPostiga.
Kokkuleppel võib Klient kaubale soovi korral järele tulla meie esindusse.

Transpordihinnad

Tellimusele lisandub kohaletoimetamistasu  vastavalt paki suurusele ja tellimusel kuvatavale hinnakirjale.

Tellimuse tühistamine

Kui meie e-poest tellitud kaup ei sobi on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul, mida ei ole võimalik kahjustamata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate kohalejõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10€ välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on tegemist kahjustustega, mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.