Bernette London 8

383.00 

Bernette sarja lipulaev.

Kategooria:

Masin pakub kõike, mida noor, loov õmbleja vajab, olles ka hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Paistes silma kõrge kvaliteetse töövõime ja tugeva nõela läbistusjõuga, on bernette London 8 eelisteks 155 erinevat pistet (25 dekoratiivpistet), kaasaarvatud tähestik ja numbrid. Dekoratiivpistete mustrit saab soovi korral seadistada kuni 7 mm. laiuseks. Mälu funktsioon lubab salvestada kuni 30 pistet ja kombinatsiooni. Lisaks eelistele nagu kiiruse kontroll, start/stop funktsioon ja nõela stop ülal/all, pakub bernette 25 automaatset funktsiooni ja eredat õmblusvalgustust. Varustuses on kaheksa õmblustalda.

Pool-automaatne niidistaja
Pool automaatne niidistaja hõlbustab niidi nõelasilmast läbi tõmbamist.
Kaheastmeline presstalla tõstja
Õmmeldes pakse kangaid või mitmekordseid kanga kihte, saab presstalda tõsta eriti kõrgele (kõrgemale kui standardkõrgus) .
Pealmine kaas ja tolmukate
Avades pealmise kaane pääseb poolihoidiku, niidistusteede ja -pingutajate ning poolimisseadme ligi. Kaane sees on näha kogu pistete valik. Sulge kaas peale õmblemise lõpetamist, see kaitseb masinat tolmu eest.
Peidetud hooratas
Varjatud hooratas käsitsi tehtavate nõela operatsioonide jaoks rõhutab lihtsat kujundust ja kaitseb ühtlasi ka vigastuste eest.
Lihtne pistete valimine
Valitud piste number ilmub punasele digitaalsele ekraanile masina valgel esiküljel.