Tubli Rätsep

TUBLI RÄTSEP

Individuaalõmblus & rätsepatöö

Soovid uut ainulaadset rõivaeset? Unistad kleidist, mis oleks krooniks sinu erilisele sündmusele?

Ideaalselt seljas istuvad rõivad loovad hea enesetunde ja aitavad esile tuua kandja isikupära ning stiili hetkemoest sõltumatult. Rätsepatööna valminud riideesemed kestavad kaua ja eristuvad masstoodangust. See on nn. aeglane mood, mis on kiirmoest tunduvalt jätkusuutlikum ning keskkonnasõbralikum.

Meie kogenud rätsepad loovad rõivaid vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Valmistame laias valikus kvaliteetrõivaid naistele, meestele ja lastele. Meil on eraldi meister pruutkleitide jaoks, kes aitab muuta teie kauni päeva kaunimaks.

Individuaalõmbluse teenust osutame T1 keskuse ateljees ja selle jaoks on soovitav aeg kokku leppida. Kirjuta oma soovist palun info@ratsep.ee või helista 56660339.

Teenus:​

Teil on vabadus valida kangatüüp ning selle värvitoonid. Lisaks veel kõik sellised väikesed, kuid olulised detailid nagu nööbid ja õmblused. See võimaldab rätsepal õmmelda teile rõivaesemeid, mis on tõeliselt unikaalsed ja peegeldavad teie isiklikku stiili.

Meie Tubli Rätsepa ateljeedes kasutatakse kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnikaid, mis tagavad rõivaste pika eluea.

Rätsepatööde puhul võtame arvesse ka teie elustiili ja igapäevaseid vajadusi. Olgu selleks siis erilised taskud, hingavad materjalid või muud praktilised lahendused.

Kuna iga rõivaese on unikaalne ja on valmistatud just teie jaoks, aitab see vähendada ületootmist ning toetab seeläbi jätkusuutlikku moekultuuri.

TUBLI RÄTSEP

Võta julgelt ühendust!  Close
  Go to Top

  Kallid kliendid!

  Jaanipäeval oleme suletud!(23 -24.06)

  Erand: Ülemiste Keskuse ateljee on avatud 23.06 (10:00-19:00).

  Ootame Teid rõõmuga alates 25. 06!