Tubli Rätsep

TUBLI RÄTSEP

Nähtav parandamine

Tahaks riietele värsket isikupära?

Rõivaste nähtav parandamine on kaasaegne ja jätkusuutlik lähenemine, mis annab teie riietele uue elu ja hingamise. Erinevalt tavalisest rõivaste parandamisest, kus õmblused ja paigad tehakse võimalikult märkamatuks, on nähtav parandus just vastupidine – siin on eesmärgiks teha kõik paranduskohad silmatorkavaks. Värvilised paigad ja kaunistuselemendid lisavad rõivale ainulaadset karakterit ja muudavad riideeseme unikaalseks. See on looming, mille abil saab hästi tuua esile kandja isikupära.

Kasutame erinevaid värvitoone, materjale ja aksessuaare parandatava koha esile toomiseks, arvestame kliendi soove – fantaasial ei ole piire!

Nähtav parandamine ei ole lihtsalt moevalik. See on keskkonnateadlik otsus, mis aitab vähendada riiete ja kangajäätmete hulka ning pikendada teie rõivaste kasutusiga.

Ootame sind!

Teenused:

Paikamine

Kasutame riiete paikamisel ja parandamisel erinevaid kangaid, materjale ja aksessuaare, et anda teie lemmikrõivastele uus ja ainulaadne välimus.

Erilahendused

Koostöös kliendiga leiame kõige loomingulisemad ja pilkupüüdvamad lahendused rõivaste parandamiseks, et need tänavapildis hallist massist eristuksid.

TUBLI RÄTSEP

Võta julgelt ühendust!  Close
  Go to Top

  Kallid kliendid!

  Jaanipäeval oleme suletud!(23 -24.06)

  Erand: Ülemiste Keskuse ateljee on avatud 23.06 (10:00-19:00).

  Ootame Teid rõõmuga alates 25. 06!